Všechny online kurzy

Efektivní správa firemního Instagramu

Obsáhlý a přesto zábavný online kurz, díky kterému si zlepšíte vaše znalosti správy firemního profilu v rámci aktuálních pravidel Instagramu. 55 super praktických video návodů, díky kterým se naučíte ovládat jednoduché marketingové nástroje pro Instagram, které jsou navíc zdarma!

Barvěte fotky jako profík

Naučíte se upravovat vaše fotky v mobilu nebo počítači kdykoliv to potřebujete. Naučíte se, jak si oříznout fotku, vyčistit ji, a hlavně ji perfektně nabarvit, aby zaujala na první pohled. A to vše bez nutnosti trávit tím hodiny času.

Ovládněte hashtagy na Instagramu

Pochopte, jak opravdu fungují klíčová slova neboli hashtagy na Instagramu. Naučte se hledat ta správná klíčová slova pro vaše podnikání. Zvyšte viditelnost vašich příspěvků na profilu i v Instagram Stories. Získejte denně nové a především relevantní fanoušky pomocí ozkoušených taktik, které lze aplikovat na všechny obory.

Plánování firemního Instagramu pro začátečníky

Naučte se, jak rychle a snadno spravovat Instagram z počítače. Dnes můžete plánovat příspěvky na váš Instagram pohodlně z počítače a rovnou je nechat automaticky zveřejňovat. Ztrácíte hromadu času psaním příspěvků a hledáním hashtagů a vlastně vás to díky tomu nebaví? Tak to pojďme změnit! Začněte ještě dnes plánovat Instagram podle pravidel této sociální sítěa pomocí aplikace, která neohrožuje váš účet a navíc je extrémně zábavná!

Efektivní správa firemního Instagramu

Barvěte fotky jako profík